
SEXY BILDER: Megan Fox viser mye hud i Armanis nye undertøyskapmpanje for vår-og sommer 2010. (Foto: Bulls)
Skuespiller Megan Fox og tennisstjernen Rafael Nadal kler av seg det meste for Armani i kleskjedens nye undertøyskampanje.
Megan Fox (24)har blitt kåret til en av verdens vakreste kvinner og ifjor tok hun over jobben som undertøys-og jeansmodell for Armani etter kjendisparet Victoria og David Beckham. Fox sin nye modellmakker Rafael Nadal, tar over jobben etter fotballspillerne Christiano Ronaldo og David Beckham.
Se David og Victoria Beckhams kampanjebilder for Armani her!

GLAMOUR OG SPORT: Megan Fox og Rafael Nadal er hotte stjerner i Armanis undertøyskampanje. (Foto: Bulls og Scanpix)
Helt minimalt
De nye hete bildene er en del av en kampanje for vår-og sommerkolleksjonen til Armani og vil pryde reklameboards over hele verden fra neste måned. Kampanjen viser en avkledd Fox i minimalt undertøy, jeans og tatoveringer. De sexy bildene overlater lite til fantasien. Nadal, som regnes for å være verdens beste tennisspiller, debuterer som undertøysmodell i en boksershorts og lyse jeans. Bildene er som ifjor tatt av fotografduoen Mert Alas og Marcus Piggott.
Armani har satset mye på sine undertøyskampanjer de siste årene og har fått enorm oppmerksomhet for sine hete modeller og bilder. Spesielt bildene av ekteparet Bekcham, vakte oppsikt verden over. Vinneroppskriften for det italienske motehuset ser ut til å være sportsidoler og flotte kvinner. Nå håper Armani å gjenta suksessen med Fox og Nadal i hovedrollene, selv om modellene så langt ikke fotograferes sammen i den nye kampanjen.
Liker du looken til Megan Fox? Slik kan du kopiere den!

FRISTENDE: Tennisspilleren Rafael Nadal skal friste kvinnene i Armanis nye undertøyskampanje. (Foto: Bulls)
Megan Fox var en av mange kjendiser som kastet glans på den røde løperen under søndagens Golden Globe-utdeling. Stjernen kom i en rosa kjole fra Armani Privé. I tillegg til modelljobbben, er Fox for tiden aktuell med filmene «Friends With Kids» og «The Crossing.»
Relevante saker videre:
Smaragdgrønt, rødt og pudderfarger regjerte på den røde løperen. Slik kledde kjendisene seg på Golden Globe!
Hun er verdens mest sexy kvinne! Les mer her
Gjør dere som Posh og Becks? Tar du med kjæresten på shopping?
Hva skjedde med Megan? Hun ser syk ut (mage, hofte, lår). Ikke bra
Syk? Hun ser perfekt ut. Absolutt perfekt. Kanskje du mente SYKt perfekt?
Veldig bra.
Hun ser sykt operert ut, lepper, nese og kinn er særdeles operert.!
Sykt perfekt er ordet
Hvordan noen kan like utseende på den dama der er for meg uforståelig? Og nå ser hun jo ut som hun akkurat har kommet seg hjem fra Robinson øya uten mat i 4 mnd. Nei, takke meg til ordentlige damer som Queen Latifah eller Mia Tyler. Det er damer det!!
De eneste som klager på Megan Fox er damer, go figure!
Hun ser flott ut spør du meg!
operert? hvorfort har hun ha utover navle enda
Hun har en perfekt nydlig sexy kropp – om dere jenter mener noe annet så er det deres valg men som gutt som elsker jenter er hun perfekt – en snerten flott rumpe med flotte lår og en helt perfekt størrelse på brystene.(de skal ikke være større nei og abselutt ikke være silikonsprengte)
Til jentene som leser dette betyr det ikke at du også er perfekt selv om du ikke ligner Megan for det er jo ikke bare kroppen som teller til slutt da.
Jeg er så lei av stigmatiseringen av at alle menn må like Megan Fox. Jeg er mann, og jeg elsker ekte kvinner med former! Og jeg er langt fra alene!
Blir stadig overrasket over hvor mange som tar fashion bildet for god fisk. Jeg gjør fashionretusjering hver dag, og det er mye som fikses på i forhold til kurvene på kvinner. Slik megan fox ser ut her er ikke slik hun så ut på photoshooten.. Bare så det er sagt.
For de som er interessert i å se hvor mye som gjøres så er det bare å Google: retouch before/after
helt enig… she`s legen – wait for it – dary!
Helt perfekt
. Det eneste stygge er tatoveringene, jenter skal ikke ha det.
Jeg er en jente jeg og, og jeg ville ikke finne paa aa klage paa Megan Fox! Selvfölgelig blir man litt misunnelig naar man ser en saapass pen jente, men hva med aa begynne aa trene litt istedenfor aa kalle penere jenter for “syke” og “opererte”? Skjerp dere, jenter! Og Queen Latifa vakker? Du tror det vel ikke selv..
Fy søren for ei dame. De som sier noe annet, er missunnelige
Megan Fox er den heteste jenten som fins!
Det er vel strengt talt ikke nødvendig å stupe ned på barneskolenivå med “du er bare misunnelig”-påstander her, Danny.
Alle med øyne og så mye som en minimal teft for populærkultur kan se at Megan Fox har gått ned mye i vekt i løpet av det siste halvåret eller så, og jeg kjenner også menn som synes hun begynner å se sykelig ut og dermed ikke er like tiltrukket av henne som før.
Antagelig ligger mye av “problemet” i den plastiske kirurgien (som ikke er noen godt bevart hemmelighet, ei heller noe jeg fremstiller som noe kritikkverdig da en selv er herre over egen kropp), som sammen med vekttapet gir henne veldig skarpe trekk, og får hva enn hun har av botox/collagen/restylane til å se overdrevent/Jessica Rabbit-aktig ut. Hvis du sammenligner Golden Globe-bildet ovenfor (som ikke engang kan anklages for å være en av kveldens dårlige bilder) med et bilde fra en tilsvarende arrangement for ett eller to år siden, er det en vesentlig forskjell.
Fox-looken har aldri tiltalt meg personlig, men slapper hun av på inngrepene og får tilbake en fem-ti kilo på beina, skal du se at også mange av jentene du insinuerer at bare er misunnelige ikke kommer til å “klage”.
Mmm, patriarkalske hersketeknikker.
Megan fox ser syk ut nå ja, myye penere før når hun først ble kjent, da hadde hun både pupper og rompe. Nå er hun kun en strek uten pupper og former. Ansiktet fylt med botox til randen og, nei huff, damer skal ha fine former og ikke kunstige ansikter!
greit at mannfolk synes dama er deilig med det jeg ikke skjønner er hvorfor synlige ribbein er deilig?
Trur nok hun er litt operert, men hun er vakker uansett
Varför är det inte fler som tycker att det är tragiskt när en vuxen kvinna ser ut som en 12-åring?
Så länge hon gjorde transformers-filmerna tvingade ju regissören henne att hålla en vikt på ca 10 kg mer än idag. Hon var otroligt mycket vackrare och sexigare då.
Megan Fox er en deilig dame, absolutt. Perfekt rompe, deilig kropp og nydelig ansikt. Puppe størrelsen er også ikke overdrevet, absolutt et pluss.
Om man mener at synlige ribbein er feil, og at dette lander i kategorien “for tynn”, har du ikke peiling på hva som er sunt og ikke sunt. Du BURDE se ribbeinene dine om du tar begge armene i været foran speilet, noe annet ville vært unaturlig. Slankhet er sexy.
Om hun hadde veid 10 kg mer, hadde hun fortsatt vært like sexy, det er sant, for det ville ikke syntes. Og man ville fortsatt kunne se ribbeinene… That`s normal.
små justert på bildene dier du…?! =p
men skal ikke si at hun ikke er vakker
Hvem bryr seg om Megan Fox når man kan sikle på Rafael Nadal?
Megan Fox er en av verdens peneste damer. Aner jeg et snev av misunnelse her? Litt gøy at det bare er jenter som klager her, egentlig.
Helene, jeg er en jente som har synlige ribbein uansett hvor mye jeg legger på meg. Fordi jeg legger ikke på meg rett over ribbeine, og de er naturlig litt utstående. Isteden for å ha store armer, store lår, rumpe og synlige ribbein, så trives jeg bedre med en slank kropp og synlige ribbein. Fordi jeg kan ikke gjøre noe med det.
Hvorfor er det ingen som kommenterer stakkars Rafa da?
Verdens beste tennisspiller som også VIRKELIG har utseendet med seg! Nam
Martin: Ikke for å tråkke på drømmen, men Megan Fox har faktisk en liten boob job. Jeg sier “liten” siden hun har holdt seg til en beskjeden, full b-cup som ikke ser proporsjonelt gal ut på kroppsfasongen hennes.
Og som Bea påpeker ovenfor; Michael Bay fikk Fox til å holde en kroppsvekt høyere enn den hun har nå i Transformers-filmene (sånn i tilfelle noen vil hevde at hun ser helt lik ut).
Og som en disclaimer før noen begynner med “BAWWWW, DU ER SJALU, BAWWW IKKE ALLE ER OPERERTE BARE FORDI DE ER HEITERE ENN DEG, BAWWW”, så er jeg ikke motstander av plastisk kirurgi. Forkjemper for positive kroppsholdninger som kan gjøre plastisk kirurgi overflødig – ja, men også for at alle skal kunne ta egne valg om egen kropp. Make love, not war lzzzm, tihi.
I samme hippie-gate vil jeg foreslå at vi dropper “kvinner skal”, “kvinner burde” og “ekte kvinner”-holdninger. Kvinner med former er verken mer eller mindre “ekte” enn tynne kvinner, og det samme gjelder kvinner enten de er høye, lave, epleformet, pæreformet, langhårede, korthårede, barberte, ubarberte, unge, gamle, bleke, brune, handicappede, sminket, usminket etc. etc. etc.
~*~I just wish we could all get along like we used to in middle school. I wish that I could bake a cake made out of rainbows and smiles, and we’d all eat it and be happy.~*~
Nå må dere forstå dette da, som personen over her som driver med fotografering skriver, hun ser ikke slik ut i virkeligheten, men det er alikevl lov å si at hun ser flott ut

Vi jenter trenger ikke være sjalu selvom vi kommenterer/kritiserer bildet. Dette har pågått i alle år, og vi er vandt til å føle oss ‘ikke like vakre som de på bildene’. De av dere gutta som skal kritisere oss på den, ta dere ei bolle!
Den dagen de starter å vise tynne menn med kunn muskler og en enorm penis hver uke, da kan dere føle litt med oss, tenker jeg… God helg!
var sykt nice før men etter operasjonen så ble hun ikke stygg men ikke like nice lenger triste greier:(
fårstår ikke hvorfor gutter syns hun er så pen?
hun er et levende skjellet nå!!
når hun ble kjent var ho drit deilig men nå?? hva skjer med dokke gutta?
er fader med ikke rart at så mange jenter har anoraksia og slenke press som faen!! det er pga dere gutter!!!
Hadde en 12-åring sett sånn ut ville vi alle vært i store problemer..
Megan ser ikke operert ut, hun ser ikke syk ut, hun ser ut som en slank jente med flat mage og fine pupper og rompe. De (damer såklart) som sier noe annet har et skjevt selvbilde selv, eller er for stor selv og prøver på den måten å rettferdiggjøre sitt eget utseende. Jeg har ikke perfekt kropp, men jeg ser jo såklart hvem av gutta som har perfekte kropper.
Klart, noen liker tykke damer. Noen liker trær. Men generally speaking er Megan Fox det ultimate som hunkjønn, og nærmest perfekt. End of discussion. Er så sykt lei hele Ottar-mentaliteten til endel folk der ute.. Se at hun er perfekt, nyt det, innse at du ikke er det selv, og move on.
Ikke bare ser hun operert ut, hun er operert.
Ansiktet hennes er da ganske alminnelig.. ikke akkurat noen Angelina
hun er en pen dame, men ingen former. en dame skal ha former. disse modellene vi daglig ser og.. alt for tynne, 60% med spiseforstyrrelser.. ikke fine i det hele tatt.
Forstår ikke hvorfor så mange jenter har behov for å kalle flotte, normalt slanke jenter for syke? Jeg synes hun ser flott ut!
Megan Fox er en pen dame! Men at hun har tatt plastik oprasjon tviler jeg ikke på..
Hva er galt med mindre former, slank fat mage og tynne legger? Hun ser da ikke sykelig ut. Ribb bena mine syntes da også når jeg strekker meg og formene mine er helt fine de.
Jenter som klager på at hun er for tynn og ikke eier former, er fordi de enten er små lubbne og ønsker å være tynne selv! Eller så er de bare lave, , med store pupper, store kjærlighetshåndtak og stor rompe… synes det blir mer mandig jeg da men..
Go høye og slanke jenter : D
Hun er søren man ikke noe sjelett! Søk da heller på Isabella Carol! HUN ER SJELETT! Sånn som Megan ser ut er det mange jenter som har. Og det er sånn man ser de kinnelige formene
Liker gutter tynne jenter så er det vell sånn det skal være
Det er utrulig morsomt å lese det dere skrive om dette innlegget, dere tar jo helt av!! Sånn at det ikke skal bli noen forundringer om dette JA Megan Fox er operet, hun har selv innrømmet dette flere ganger. Hun har operet pupper og ansikt. Noen som man kan se GODT på før og etter bildene som florer nettet.. At hun har valgt å operer seg er noe hun selv må stå for. MEN kjære alle dere hutter som gidder og lese dette, vi jenter ser ikke slik ut! Vi ser normale ut, vi har litt valker og puppene henger kanskje litt, og det er slik en jente/kvinne skal se ut
Dere hjelper ikke særlig på for jenters selvtillit. Det spørsmålet dere burde stille dere er va leter dere egentli etter når dere skal ha dere damen, sannsynligvis er mange av dere single siden dere mener hun er perfekt.. det finner ikke noe som en perfekt kvinne, noen kommer ganske nær.. Her er mitt syn på den perfekte kvinne: Hun er vakker fordi hun er som hun er! Ingen er perfekte!
Bare feite mennesker som klager på at hun er for tynn
Dette var et dårlig bilde av megan fox hun ser altfor tynn ut liker ikke at damer ser ut som 15 åringer.
hadde sikkert klart å knipe rundt låret der med en hånd.
hun er veldig pen i ansiktet, men “supermodell kropper” er ikke noe særlig fristende.
hvis man kutter bildet i to like over navlen, ser du på øverste del en sykt flott dame. nederste del ser ut som noen fra konsentrasjonsleirene under andre verdenskrig. Med flotte truser da vel og merke.
Vi er i ferd med å bli så vant til at alle er overvektige, så slanke mennesker ser syke ut i forhold.
Kunne ikke vært mer enig med Tor, Mill, Katte…Mine ribbein kan også stikke ut og jeg har alltid vært naturlig tynn. En jenters selvtillit skal komme innenfra. Det er klart bildet er retusjert. Det er jo Armani reklame!
Haha, Megan Fox er ikke noe høy til dere som tror det. Hun har sagt selv i et intervju at hun er sånn 1.63, men at alle tror hun er mye høyere.
Syntes det er trist at folk ikke kan være fornøyde med seg selv, og velger å opperere seg. Hun ser ikke fake ut, men hun var pen før også, så det var ikke nødvendig!
Æsj for en ekkel navle på Megan Fox =(((( det hva turn off!!!!
enig med “nora” lenger oppe! vi kan vel droppe all praten om hvor tynn/perfekt/syk/uoppnåelig vakker megan er, når vi har nadal poserende på en benk her oppe!!
Man bør kanskje etter hvert også stille spørsmål ved det som i dagens Norge blir regnet som “normalt” og sunt når det gjelder kropp. Livsstilsrelaterte sykdommer/overvekt bare øker, og Kari og Ola Nordmann blir tyngre og tyngre. Det er en generell holdning at jenter skal “ha litt ekstra”, at “ekte kvinner har former” – som forøvrig har veldig lite med fettprosent å gjøre. Megan Fox er et godt eksempel på dette. Det er også typisk norsk at det blir ramaskrik hver gang jenter som er slankere enn denne “normalen” blir eksponert. Når standarden er å ha litt ekstra blir kontrasten desto større til tynne jenter, også jenter som ikke er undervektige.
Haha, abosolutt ikke bare damer som ikke synes magen fox er like deilig lenger! Doutzen Kroes, eller Tyra banks er såå sykt mye finere, de har deilige kropper de, slik damer skal se ut! Dere sier hun har både pupper og rompe? haha hva faen, man har da ikke skikkelig pupper når man har a cup, mange som ikke har noe peiling og skal uttale seg skjønner jeg.
Nei til jenter med guttekropp og som ikke klarer bevege ansiktet sitt grunnet waay to many botox operasjoner sier jeg ass
Herre min gud, Rafael Nadal er sykt HOT.. DE musklene, og den fargen.. elsk..
Damn.. Megan Fox ser ut som hun har sultet seg. Trodde det hadde blitt “inn” igjen med ekte kvinner?
jeg digger ikke utseendet hennes. syns hun har veldig harde trekk som noen ganger kan se litt tacky ut. men kroppen er selvsagt i verdensklasse!
Guuuuud, Nadal er deilig!!!!!!!!!!
Jeg er slank, jobber som modell og spiser det jeg vil – bare ikke kilovis av det. Jeg skal ikke påstå at jeg er nen Megan Fox, men jeg bruker samme størrelsen i klær. Jeg er temmelig lei av å høre at jeg ser syk ut. Jeg har aldri vært plaget av spiseforstyrrelser og kjenner heller ingen som har det. Hvordan så jentene ut i gamle dager? Da de fikk naturlig morsjon hver dag og ikke spiste bøttevis med junk? De så ut som oss! Slanke, nette og SUNNE. Søk på bilder av jenter fra 50-tallet, så skal dere se. Jentene nå til dags veier mer enn det som er naturlig og sunt, og de prøver å snu det over på at det er vi slanke som er usunne..
til dere som sier at hun ser syk ut osv: PHOTOSHOP.
hun ser utrolig bra ut, de som mener noe annet er bare misunnerlige
Hehehe!
Jeg elsker å lese kommentarene! Jeg dør av latter av noen av dem!
For det første, den deiligste her jo helt klart R.N. !!!1 Give him to me, please!!
:D
Og, Megan ser jo fantastisk ut! Hun så fantastisk ut før da hun var ganske ut og spilte i Hope and Faith, hun så fantastisk ut i Transformers og hun ser like fantastisk ut nå! Dama er pen!
Hva så om hun har fikset på kroppen eller ikke? Hva bryr det oss hva en dame i USA gjør for å føle seg bedre med seg selv?
Hadde noen av oss vært i samme situasjonen, og hatt det presset til å til enhver tid se slående vakker ut, ville vi også garanter gjort det. Uansett hvor vakker man er og hvor ba selvtillit man har, så tror jeg alle har noe de er misfornøyd med uansett.
Ikke for å være innbilsk eller tro jeg er noe, men jeg har alltid blitt fortalt hvor pen jeg er og jeg kunne blitt Miss-Ditten, Miss-datten om jeg bare var høyere.. men selvom jeg hører det så er det mye jeg ikke forteller alle og enhver at jeg er misfornøyd med, med meg selv.
Elsk dere selv people, utseende falmer uansett og da er det greit parteren har en fin personlighet så man vil våkne ved siden av ham/henne resten av livet =)
Vel,noen gutter og jenter liker jenter med former mens miss Fox mangler det….Jeg innrømmer at jeg misunner henne,hennes slanke kropp osv…Syns hun er utroooolig sexy!Men hvem som helst kan få denne kroppen,denne jenta har nok en privat trener som får henne til å beholde denne kroppen…de har stylister ect…har man masse penger er alt mulig;)
Og ja,noen har faktisk denne kroppen som Megan har uten å trene slanke seg eller noe som helst….
rafael er jo vanvittig flott da!! ikke bare utrolig bra kropp men et nydelig ansikt! hvor har han vært hele tia spør jeg bare! ? strøken!
Yummy yummy,sykt digg
Det forventes nesten av vi jenter skal se ut som Megan Fox alle sammen. Men det kryr ikke akkurat av menn som ser ut som Nadal og Beckham heller…..
Hun ser bra ut, litt tynn kanskje…Men for all del, hun ser IKKE syk ut
” FRISTENDE: Tennisspilleren Rafael Nadal skal friste kvinnene i Armanis nye undertøyskampanje. (Foto: Bulls) “. Herlig bevis på at fashionmodleler egentlig ønsker å være glamourmodeller…for det er ikke klær som skal friste men kropp innrømmes det over her, og ikke nok med det men det sies også at ene kjønnet skal friste det andre kjønnet og ikke at en modell viser tøyet for å friste samme kjønnet til å kjøpe tøyet! Endelig kom den innrømmelsen, og det var på tide…
Rett og slett en fantastisk kropp på henne!
Slett ikke ulik min hustru (helt sant!!).
Og det synes jeg er helt topp
Noen like slanke jenter, andre de mer lubne…
Og: Glem ikke at noen er tynne av rent genetiske årsaker.
De som utbasunerer hvor stygt det er, er ikke det ofte de samme som hyler og skriker om hvor fælt det er når andre kommenterer DERES kroppsbygning?
Noen andre som ser selvimotsigelsene her..?
slutt å klag og kom dere på treningsstudio og tenk på dere selv!
dama ser fantastisk ut:)
Megan Fox er operert 5 steder leste jeg i en am ukeavis. men you never know. kanskje hun er ekte vare. liker ikke attituden hennes jeg da. snart drar hun sikkert en Angelina og kjøper seg 20 unger og klikker. Nei, jenter skal være litt mykere. Victoria’s Secret modeller er nydelige jenter spør du meg
Rafael der imot jammmmmmmi
fiiine armer ass….l kke sett sånne armer i norge på en stund haha
Poenget med å skrive “VISER ALT” var?? Man viser da ikke alt før man er helt naken? Typisk overskrift for å tiltrekke folk til å lese dritt.. Funka på meg ihvertfall..
haha når man googler meghan fox så er de første treffene som kommer opp plastic surgery
kjipt at et så annerkjent merke bruker opererte mennesker.
Tviler på at de hadde blåst opp en Rafael med bolede armer….?!?
Så det er ikke noen mellomting fra slank til lubben?
Hva med normalvektig? Alminnelig kroppsfasong?
Personlig synes jeg hun så mye bedre ut i Transformers.
Samme gjelder forøvrig Christina Aguilera, som var mye penere da hun hadde noen flere kilo på kroppen i forhold til det hun har nå.
Men dette er som med alt annet, smak og behag!
Ingen som kan si noe definitivt om hvordan ting skal\burde være.
Er mye viktigere at jenta, eller gutten(finnes mange gutter med et sykt kroppsfokus på egen kropp også!) er fornøyd med hvordan han\hun ser ut. Selvtillit burde ikke kun komme fra utseende.
My 2 cents!
Fyyyyyyyyyyy F så DIGG
DDD
Hei. Ja hun er pen. MEN hun var mye penere før. slik un var før operasjonene.
nå på disse bildene ser hun radmager ut, men husk at dette er bilder som er retusjerte, så dem lyver til en viss grad.
hilsen Megan Fox lover
Jeg er jente!! Og syns hun er sykt flott og nydelig å se på
Og ikke minst en flott kropp!
Megan Fox er rett og slett fantastisk vakker! En nydelig jente fotografert av en elitefotograf, det kan ikke gjøres stort bedre
Jeg synes faktisk Rafael Nadal er mer ugjenkjennelig på sitt bilde, han ser også fantastisk ut på bildet, langt bedre enn i virkeligheten
En diskusjon nesten helt uten overraskelser. Folk liker forskjellige ting, og insisterer på at deres syn der det eneste rette. Det sier vel mest om de som uttaler seg så bombastisk…
Noen uttaler seg om at Fox er helt perfekt, men gidder ikke åpne ørene eller øynee for at de argumenterer for noe som ikke er virkelig. Bildet er retursjert, så hun ser ikke slik ut (ikke nå og ikke tidligere). Hun har i tillegg tatt flere operasjoner. Skal det virkelig bli slik at vi skal få en Frankenstein kultur, hvor vi alle kun blir objekter og at det som til slutt betyr mest er skaperen av oss (dvs. de som har foretatt operasjonene) og ikke de menneskene vi er?
Jeg er mann, og synes Fox er helt grei. Jeg tror vel egentlig ikke at jeg ville likt henne så veldig godt om jeg hadde truffet henne (noe jeg typisk ikke har), og da hjelper det ikke om kroppen hennes er helt grei. Men det finnes da utrolig mange flottere kvinner, uansett smak? Hva med levende øyne, levende mimikk og et kroppsspråk som er tiltrekkende, sjarmerende og fasinerede og ikke bare et stereotypt stanard uttrykk (som Arnold i gamle dager…
).
Men med det bildet av Nadal, så forstår jeg nesten ikke at kvinner gidder å diskutere med teite menn? Menn som selv kanskje ikke helt befinner seg på toppen av skalaen selv, men som stiller ekstreme krav om at kvinner skal se veldig mye bedre ut enn dem selv? Noen vellykkede menn kan selvsagt alltids tiltrekke seg kvinner som ser “bra” ut, men som ikke akkurat har funnet opp kruttet. Men slik er det for motsatt kjønn også. De av mennene som bor på helsestudio og har et i overkant overvurdert selvbilde har mange ganger også i overkant mye lufting i toppetasjen. Og likevel blir kvinnene forulempet, fornærmet, osv…?
Hvorfor i alle dager gidder kvinnene å bry seg om bildene av Fox, når bildet av Nadal er SÅ mye bedre…? Han er i tillegg ekte…?
Og det sier jeg som er en hetero mann som synes at mange damer er veldig flotte, men at de på tross av dette er temmelig så forskjellige. De som mener av navlen til Fox er en total turn-off, og at “det” er det viktigste de har å ytre noe om, bør ellers ha en fortsatt god dag…
Kroppen til Megan slik den er nå er ingenting å skryte av. Greit, den ser ok ut, men den er ikke akkurat spesiell. Slik hun er nå fortjener hun ikke det babe-stempelet hun har. ALLE som spiser veeeldig lite og trener veeeeeldig mye kan få slik kropp. Slik kroppen hennes så ut før deriomt… En sunn fettprosent og former samtidig som man ser veltrent ut med en passe mengde fett på de helt riktige stedene. Det er penest.
Hva faen jenter, hvorfor gidder dere å bry dere om frøken plastisk kirurgi, når vi har han ultrahunken rett nedenfor? AKKURAT SLIK SKAL gutter se ut, kun DA er de perfekte, og det er et FAKTUM!
Retusjert eller ikke.
Kjempeflott. Fint at noen av oss som liker slanke piker. Det kan virke som om normen er fedme er lurt og akseptert.
Norske menn og kvinner blir fetere og fetere. Det er lov å spise fornuftig og trene. In the good old days brukte mennesker kroppen.
Igjen rasende flott pike. Jeg forstår at enkelte er misunnelige, men de trenger jo ikke bli provosert…
oioioioioioi, steike! FY FAEN FOR EI HEIT DAME!!!!!
Jeg synes Megan Fox er ganske pen fordi hun har et ansikt som ikke er A4 og hun har også en flott kropp…men dette bildet var bare rett og slett stygt!!! forferdelig stilling de har lagt henne i..en elendig fotograf!
huff, megan fox :S har så kvalmende navel
Fytti grisen for en MANN *sikler* :p hehe, her har guttene noe å virkelig se på å lære..
disse norske mennene våres klarer å si så ofte at norske jenter er stygge, feite og late..
men se dere selv i speilet. ikke mye å skryte av der heller altså..
om dere tror nordmenn er feite og har et fedme problem, ta en tur på strendene i USA, DER slitet de med fedme der, og der ser man STOR forskjell på fedmen i Norge og fedmen der..der er den myyyye verre og et mye større problem!!
hun rangleberta er jo ingenting, damer som Beyonce er DAMER, Fox er ei tynn kirurgisk fjortis. (vet hun er eldre enn det, men altså, ja..)
klart hun er pen, og klart hun har en flott kropp.. men at hun er verden deiligste og peneste.. atte nei..
det er hun virkelig ikke. når hun er 23 år å blitt fikset så masse på, sier det seg selv..
så mange naturlig vakre jenter der ute med.
men ja, alle har forskjellig smak. jeg liker å se på vakre jenter, tynne, formfulle, hva som helst.
men kan ikke si at Fox er på topp ti lista mi altså. mange kan bli silk om man trener, ikke spiser, fikser nesa, øra, øynene, kinnene og puppa.
hehe, ånei, jeg er ikke misunnelig.. hehe, tåpeligste jeg leser når folk har noe negativt å si om pene folk. sier bare min ærlige mening.
Hun var heit før, da jeg så henne i Transformers 1. Nå er hun ikke så heit lenger. Hun er alt for tynn. Hun har operert bort den naturlige skjønnheten og begynner mer og mer å ligne en kopi av Angelina Jolie – som igjen er alt for tynn. Jenter/kvinner skal ha litt mer fylde. Supert med Hollywoodjentene som går ut med rumpene sine og profilerer dem. Kan få fans og andre jenter til å få seg et sunnere kroppsbilde. J.Lo var blant de første..?
Dama er fantastisk lekker. Å si eller påpeke noe annet er ren løgn. Ok, at noen foretrekker mer kjøtt på kroppen, men rent medisinsk og helsemessig er hun garantert mye sunnere og friskere enn over halvparten av damene ellers….Som lege, må jeg takke for at idealene er slik de er.Hun er slank og ikke mager.Stor forskjell. Hun har glød og vakker hud, alle tegn på en sunn kropp. Altfor mange halvfeite dvasne usunne ungjenter her til lands. De bør passe seg…og de bør skjerpe seg…. Go Megan.
Megan Fox er nydelig! Og Nadal så utrolig flott ut. Selvfølgelig er mange jenter sjalue, men jeg tror at de blir mest provosert fordi enkelte gutter er så blinde og har kun ETT syn på saken. De som sier Megan Fox er ekte vare – BULLSHIT! Det er lenge siden det kom i media at hun har operert flere steder. Hun har hatt en brystoperasjon, tre leppeoperasjoner, botox og øyenbrynsløft. Og jeg sier ikke dette for jeg er sjalu, har ingen planer om å ta de operasjonene. Men var bare for å fortelle de som lurer, at JA, hun har operert seg. Hvorfor? Det aner jeg ikke, jenta var jo så mye penere før. Men for all del, hun er fortsatt vakker. Og at folk synes hun er deilig er ingen overraskelse. Smaken er som baken. Megan har blitt ekstremt tynn i det siste, og jeg synes hun så bedre og friskere ut i Transformers feks.
En annen ting er det at MANGE menn klager på at vi damer ikke ser ut som Megan Fox. 90% av disse mennene er ikke i nærheten av så kjekke som feks Nadal her da, eller Ronaldo.
Megan Fox viser mye hud i Armanis nye undertøyskapmpanje for vår-og sommer 2010.
2010? gammel nyhet?
Mye penere før etter min mening. Er også enig at hun ikke ser helt frisk ut på bildet her.
Føler meg ikke tiltrukket av henne slik som hun fremstår på bildet!
Jeg er en kar på 29..men: Jeg må si at ho så bedre ut før, ho er såklart veldig pen, men minst 5-6 kilo opp i vekt hadde sett mye mye bedre ut. Det er jo ulik smak, men det er mi mening…syns ho er litt for tynn nå. Skjønner ikke hvorfor så mange jenter, når de blir virkelig kjent, vil tilsynelatende gå en del ned i vekt..ho her så rett og slett perfekt ut slik ho var før
Kanskje vekttapet kommer av akkuratt dette? dere som sier at hun ikke er pen osv??? Har dere tenkt på det kanskje?? Hun er utrolig pen, og en god skuespiller!!
MEGAM FOX ER SEXYYYYY KVINNA HON SKULLE SER MYCKET BRA UT MED LITE KØTT I KROPPEN OOOHHHHHH MEGAN FOX U MAKE ME DREAM IN DAY LIGHT.
Selv om jeg er veldig godt trent selv, liker jeg at det er litt former på damer, men samtidig faste..det ser best ut syns jeg. Til dere som skriker “fedmehysteri” e.l bare for vi liker damer som ser ut som damer..jaja ;p Megan Fox hadde heller ikke blit feit om ho gikk opp 5 kg vil jeg påstå!
de som syns det, må jo være noe helt feil med deres ideal…for det er IKKE sunt! Megan Fox er heller ikke blant de aller tynneste, men mange av de tynneste modellene ser jo nesten ut som en tynn ung guttekropp..og til de som syns DET er fint…det grenser jo til homofile tendenser, hehe ;p
Jeg liker Megan.. fordi hun har svart hår, er slank..1,63. Hun er perfekt!!
Alle ser jo at dette er retusjert…
Hvor i hule heite har nippla tatt veien??
Dem skulle normalt ha syntes gjennom det der… Flere ting i bildet som tilsier at dette er retusjert veldig mye!!!
Hvis man ikke syns Fox er pen.. så er du enten en sjalu jente, eller så er du en fyr som ikke helt er fornøyd med din egen dame! trist begge deler.
Megan Fox “nydelig”?????? Hmmmm…… Nei, hu ser ut som hu har en alvorlig spiseforstyrrelse!
Ok utseende javel, menne….. Det er ikke spesielt pent med sååå tynne jenter må jeg si. Gi meg nårsomhelst ei skikkelig jente med kurver og former! Strykebrett har jeg på vaskerommet, men tamegfaen om jeg syns det er så j**la uansett..??!.?!
Må nok si meg enig med innlegg ovenfor som heller ville ha Latifah eller Tyler!!!! Megan: go home!
http://www.celebrityplasticpics.com/rhinoplasty/megan-fox-plastic-surgery/
Anbefaler alle som blir misunnelige på utseendet til kjendiser å kikke innom denne siden. Alle sier at man ikke må sammenligne seg med kjendiser fordi de viser et falskt bilde av hv skjønnhet er, men det er enklere å faktisk innse det når man får se før og etter-bildene
Det er faktisk mange gutter som foretrekker jenter med mer former, værtfall i min omgangskrets. I mine øyne er Megan Fox alt for flat, men samtidig digger jeg ansiktet og tatoveringer.
PEN!
Beklagelig nok er det blitt allt for få jenter med den kroppen i norden. Hvorfor mange er blitt så tjukke har vel sine forklaringer. De er for bortskjemt, spiser for mye eller/og for usunt.
Hvis du er rundt 170cm ska du maks veie 50kg hvis du er dame. Overvekt opp mot 55kg kan vel vaere akseptabelt i noen fall men over det…….
Megan Fox er 163cm hoy akkurat som dama mi så jeg vil tenke meg vekta på det fotoet ligger omtrent på samme 44-45kg.
Megan fox er en tier, hun ser fantastisk bra ut…
Enig med Katrine… Go Megan!!!
Æsj. På det bildet der så hunn rett og slett anorektisk ut. Om du ser på magen og nedover mot bikinitrusa er det hakket før innvollene synes gjennom huden.
De som mener det er sexy med innvoller bør ta seg en tur til psykiater. Man må ha særdeles dårlig selvbilde for å jakte på anorektiske damer! Hilsen veltrent mann på 27 år, som liker slanke men ikke anorektikere.
For øvrig rett som mange skriver her: Om man skal jakte på en slik dame bør en selv sørge for å være ekstremt pen og veltrent!
Jeg har på følelsen av at samme person (med dårlig selvbilde) sitter og skriver samme hausekommentaren (Dæven for ei dame, For ei dame. Skikkelig dame. etc). Det avsløres av en konsekvent bruk av smiley, og lik setningsoppbygning. Trist, men dessverre et resultat av mulighet for anonym og uregistrert debatt. Og til deg som skriver mange ganger under forskjellige navn: Om du prøver å få folk til å tro at det der er et normalt utseende og er det gutta er ute etter tar du skammelig feil. Kom deg på et treningssenter. Der finner du mange utrolig lekre damer som holder seg i form, uten å være sykelig tynne!
Mvh.
Eivind
Jeg syns Megan Fox VAR pen jeg. Husker dere “Faith & Hope” serien? Der spiller Fox den eldste dattera til Faith… og der var hun sjuuukt pen! Den eneste grunnen til at jeg noen ganger så på serien var for å bare se på Megan Fox.
Men nå? Nei. Nå syns jeg ikke noe om hu lenger. Hun har uheldigvis klart å operere trynet sitt og ikke om kroppen? Men spesielt trynet er ikke som det var. Så dette sier jeg ikke fordi jeg er SJALU, jeg sier bare det jeg mener.
bra at det ene bildet er av federer
Jeg elsker Megan. Hun er så perfekt.
HUN ER Dødsfin
og jeg er jente!
NADAL ER SÅ DIGG
Typen min syns ikke hu er no fin og han er en hunk så det holder! han synes hun ser helt alminnelig ut og det er jeg enig i!
Hun har selv sagt at hun sulter seg for å holde seg så slank, ihvertfall er hun ærlig !
Hun er meget pen men litt mer kjøtt på beina hadde ikke skadet, det er jo ikke så lurt og gå sulten fordi en vil være syltynn, i lengden…
Magen er ikke så fin!! har sitt mye finere
Megan Fox er en fryd for øyet! Hun er Guds gave til den mannelige rase (og den kvinnelige). Og si at hun ikke er perfekt fra topp til tå blir det samme som å si at Tora Berger ser bra ut
Casanova: Det var ikke pent sagt mot Tora Berger. Hun er en veltrent toppidrettsutøver, og ser bedre ut enn de fleste.
Nå er jeg lei av all diskusjon om kjendiser som har litt kvinnelige former og er såkalt pene. Er dere totlt underernært..? Hvordan kan noen være opptatt av damer med silikonfyllt b-cup størrelse og ansikt og hår/hårfarge kjedligere enn Angelina Jolie? Har dere ikke draget påordentlige kvinnelige pene unge hete damer rundt størrelse 42,bryst over 100cm,midje mellom 55-70cm og rumpe iallfall over 105cm.,samt ansikt like smalt som datteren til H.Flatland,MGP/X-factor Pernille og Jennifer Lowe Hewitt.. Det er damer og drømme om /jakte etter ,iallfall viss en er hetrofil eller har noen krav i livet ..Så lenge de samtidig har et bra indre..Man må vel ikke late som man har lyst på eller beundrer de samme modellene som homofile moteskapere eller gjerrige Hollywood regisørers moteflørt. Kjedelig!! Skal man gå rundt og tenne på alle kjendiser eller alle man treffer av vanlige damer da..Ps!Jessica Simpson ser bra ut nå synes jeg,Scarlett Johansson for 2 år siden.Kim Karishdan som regel tross mørkt hår,det samme med Salma Hayek og delvis Penolpe Cruz (EVIGUNGE?) EKSEMPLER:Der ser dere jeg liker egentlig bare vanlige populære kjendiser som er mere enn veldig populære,MEN: ingen formløse halvkjedlige oguinterresante forbilder?som naboens døtre på 12 år ca,på hjørne kunne slått i tiltrekningskraft..? mvh. kvinneelsker!
Hvorfor retusjerer man nesten ikke andre veien enn “normalt” enda ivestlige verden..? Det vil si å la jenter/damer såkallt med lite ordentlige ekte former få litt mere enn vår herre od\g de har hatt råd til å spise seg til eller har av anlegg.,dvs det er jo noen som har medfødt D- eller E-cup og eller en midje/hofte figurforming på enda bedre enn 0,7 som de aller fleste menn digger ubevisst fysyk og noen til og med beviisst..uten å såkalt være overvektige,dvs en bodymass-index såkalt over ca.27.5.. Kate Hudson med da silikonfrie bryst..ikke nå..Ble retursjert først til dd-cup fra liten b-cup og til slutt til vanlig c-cup..til og med hoftene hennes ble forstørret!! Hva med flere slike fremstøt på filmplakatene,får unge damer til å få bedre idealer og gutter/menn til å skjønne hva de skal tilbe og ikke fly etter eller beundre damer/jenter som kunne hvert deres eget kjønn nærmest? Til tynne kvinner som ikke kan legge på seg:Det finnes akupunktører som fikk meg til å legge på meg 10kg på et år da jeg var 22år gml gutt m meget høy forbrenning.og trening gir muskler som øker matlyst,samt muskler veier mer enn fett og er pent i moderate doser på kvinner og! Lykke til.
jeg er hetero, og det der er den diggeste dama i verden!
he,he! det er litt morsomt å lese kommentarene her.
jaaaaaa! jeg tror ikke det er mange av de guttene som har kommentert her, som ser ut som
rafael!
jeg mener media burde få frem de mannlige modellene tusen ganger mer!
så har vi jenter også noe fint å se på! og drømme om!
det er jo alltid de kvinnelige modellene overalt.
casanova…. ser du ut som rafael?
)
jeg bor i hellas…. i hellas har de definitivt de flotteste mannfolka!
de er jo kjent for det.
det beste med grekerne er at de er stolte. de har en stolt holdning.sexy!
INGEN gutter/menn som ikke har kropp som Rafael Nadal eller Twilight-Robert og Taylor er NOE fine å se på. INGEN gutter ser bra ut i det hele tatt før de har et ansikt og kropp som disse!!!!
Dessuten, gutter som er enda tynnere enn slanke jenter er DRITEKKELT og forbanna turn-off!!!! Det er stygt som FY!
Megan Fox har et stilig ansikt, men en normalt slank kropp. Det finnes penere kjendiser, til og med vanlige jenter. Meg for eksempel, og jeg er naturlig!!! Og, jeg er minst like kresen på menn som mange menn er på jenter. Og dette er et faktum, uavhengig av min mening!
Det er ikke noe som helst som er spesielt med kroppen til Megan, den er normalt slank, eller kanskje litt slankere enn det. That’s it. Kjedelig. Den kan ikke sammenlignes med de trente kroppene til Nadal eller Ronaldo. De er gode forbilder for oss menn!
Megan Fox er flott, og det er også flott at det er noen som liker litt mer fyldige damer – da blir det flere tynne til oss andre. Det eneste som er synd med Megan Fox er all taggingen på henne, det er IKKE pent!
æsj gi meg noe å TA PÅ! Dette var skikkelig beinrangell. Megen var mye finere før!
Kenneth har rett. Megan er alt for tynn.
han tenispilleren er så mye deiliere en megan fox ..
Noen liker mora, andre liker dattera….jeg for min del synes jenta er utrolig flott…..jeg liker slanke damer….de blir fort nok feite allikevel….liker ikke stoooore pupper som mange tror at men alltid gjør…heller for små enn for store…….tror nok dessverre mye av argumentene bunner i misunnelse siden mange ønsker seg slankere enn de er…jeg synes også muskler på jentene er helt ok og sexy…..Mari Bjørgen har en helt RÅ kropp….altfor få i dagens samfunn gidder å holde seg i form….vi tar stadig innpå amerikanerne med sine vektproblemer/hjerte-kar-sykdommer
Megan Fox er jo verdens deiligste dame! <3
Elsker hun! <3
Megan Fox er ansiktspen, men hun er for tynn. Hvor er de deilige lårene som damer skal ha? Kurver er sexy, ribbein er ikke.
Sandra: God skuespiller?? Haha!!! Hun er bare så dårlig at hun er på det nivået som olsen tvillinger spilte da de var femåringer.
Når det kommer på skuspille faget så ligger hun langt nede på lista mi. Hun er ikke akkurat noen oscar nominasjon for å si det sånn.
Uansett innrømmer jeg at hun var sykt pen da hun var med i den første transformers filmene. Men nei… nå er hun mindre pen pga plastikk operasjonene.. og ja fordi at hun har tapt noen kilo. Hun er tynn, men jeg kan ikke si at hun er radmager, hadde hun tapt fem kilo mer, da kan vi begynne å snakke om en spiseforstyrrelse-kropp. Ja hun begynner å mangle hofter og det er synd for henne.
Men når det kommer til hva som er perferkt utseende messig, ligger hun langt ned på lista mi. Jeg har sett noen som er myyyyeee hottere enn henne. megan er sånn en type som er pen i noen sekunder så gidder man ikke se på hu lenger. hun er kanskje perfekt utseende messig, men har dere sett candids bilder av henne, hun eier ikke stil engang! og det er typisk sånne “pene” jenter.
Hun er ikke perfekt! Hun er bare sykt overvurdert!