Red

rødm

Det blir mye svart, pudderfarger og grått på vinteren. Skulle gjerne hatt denne ulljakken i garderoben, den setter garantert farge på tilværelsen. Finnes hos Modekungen.se, som forøvrig har mye annet spennende i sin nettbutikk.

Skrevet av

Silje


Tags: , ,

Kommentarer

5 kommentarer til “Red”

  1. Skrevet av: vintageme.no
    09/12/2010 18:27

    Hvorfor ikke heller kjope denne?
    http://vintageme.no/product/knallrød-jakke-med-gullknapper
    Sa stotter du norsk vintage og sparer litt frakt i tillegg ; )
    Jeg synes den er fantastisk!!

  2. Skrevet av: Kristin
    09/12/2010 22:24

    Har du noe kjennskap til modekungen? Hvor lang leveringstid, hvordan str er osv ? :) Kunne gjerne tenkt meg noe derfra selv :)

  3. Skrevet av: anne2
    10/12/2010 12:52

    Sjekk ut Reprise. . det er en butikk i schweigaardsgt. i oslo. Der har de kjempemye spennende vintage:-)Finnes en gruppe for butikken på facebook også

  4. Skrevet av: silje
    10/12/2010 17:53

    Hei Kristin, De har ganske kjapp leveringstid, mener det tok kun et par dager når jeg bestilte sist. Størrelsene synes jeg var helt lik norske, men de har en størrelsestabell om du vil dobbeltsjekke. Ha en fin helg! Silje

  5. Skrevet av: Marit
    13/12/2010 14:31

    Likte veldig godt snittet og kragen på jakka, men nei, jeg tenkte på julenissen med en gang jeg så det røde og hvite der…. Hadde sikkert vært nydelig i marinblå :)