- Slik er de perfekte jeansene

PERFEKTE JEANS: (Foto: )

DESIGNER FAVORITTJEANSENE SELV: Victoria Beckham bruker flittig jeansene hun selv har designet for sitt eget merke dVb. (Foto: dVb/Bulls)

Jeanselsker og designer Victoria Beckham har oppskriften på de perfekte jeansene.

Fotballfruen har fått mye oppmerksomhet for sine nye kjolekolleksjon, men er også aktuell med sin egen jeanskolleksjon. Victoria Beckham er en av kjendisene som er kjent for å være en lidenskapelig jeanselsker, og har designer flere jeanskolleksjoner selv, både for Rock & Republic og for sitt eget merker. I et intervju med tyske Vogue, forteller Victoria Beckham om hvordan man velger flatterende jeans.

- Beina bør være superlange, og smale over knærne. Det er ingenting som er mindre attraktivt enn når det føles som om man har blåmerker i livet, sier Beckham til tyske Vogue.

Kjendisenes favoritt! Se Victoria Beckhams kjolekolleksjon!

- Må se bra ut fra alle vinkler

I intervjuet beskriver Victoria Beckham seg selv som en perfeksjonist, og tror at dette er årsaken til at hun nå gjør stor suksess som designer.

- Jeg inngår ingen kompromisser. Jeg bruker bare de beste materialene. Hvert eneste plagg er en favoritt fra min egen garderobe, og hvis jeg har på meg noe må det se bra ut fra alle vinkler, ikke bare forfra, forteller Beckham til Vogue.

Hun selger flest blader! Denne kjendisen er populær

Hun får også æren av å pryde forsiden på magasinets maiutgave, som er en egen denimspesial. Dette er fjerde gang Beckham er på forsiden av Vogue.

Hennes jeanskolleksjon for denne våren består for det meste av stramme og rocka jeans, med innslag av enkelte vide boyfriend-modeller og shorts. Flere av jeansene har røffe glidelåser og skinndetaljer på beina, og disse modellene brukes ekstra flittig av Victoria Beckham selv.

Vårens store trend! Dilla på denim

ELSKER JEANS: (Foto: )

ELSKER JEANS: Victoria Beckham har et lidenskapelig forhold til jeans. (Foto: Bulls)

Relevante artikler videre:

Victoria Beckhams favoritter! Dette har hun i sminkepungen

Victoria Beckham covergirl. Les hvilke magasin hun pryder her

Rumpa må se bra ut! Få Jessica Simpsons tips til jeansshopping

Stjernene elsker pasteller og puddertoner. Slik gjør de det!

Skrevet av

Mari


Tags: , ,

Kommentarer

9 kommentarer til “- Slik er de perfekte jeansene”

  1. Skrevet av: Linn Emilie
    26/04/2010 17:12

    linket nettopp til bloggen din i min ettersom jeg “lånte” litt info fra innlegget ditt her og dVb jeans collection. Flott lesestoff i eksamenstiden i lesepausene :D

  2. Skrevet av: sdfsdfs
    26/04/2010 17:27

    Dette er bare tull og har ingenting med “jeans” som i “dongeri” å gjøre. Dette er plysjbukser for dem som ikke liker at det virkelig strammer. Dette er for feiginger og andre puddinger og VB får slutte å monopolisere “jeans” begrepet når plaggene ikke inneholder ei tråd denim!

  3. Skrevet av: Karina
    26/04/2010 18:04

    Noen som har jeans tips for oss litt store (stor rumpe og laar) og ganske korte jenter?

  4. Skrevet av: Tor
    26/04/2010 18:40

    Hvis jeg hadde sett vesenet på venstre side av det øverste bildet ville jeg snudd og løpt!! Når skal motebransjen forstå at mye av det de gjør – fra den tåpelige måten man “skal” gå på når man er på catwalken til det utrolig anorektiske utseendet til Victoria Beckham – det er jo ingen normale mennesker som har sansen for dette tøvet! Get a life!

  5. Skrevet av: Ida
    26/04/2010 22:09

    Jeg synes Victoria Beckham er rå på design!! Kjolene er elegante, feminine og superflotte. Jeansene er kjempekule! Hvor kan man få kjøpt jeans fra den nye denimkolleksjonen???? På forhånd, tusen takk for svar. Hilsen Ida :-)

  6. Skrevet av: Meh
    27/04/2010 02:01

    Victoria Beckham er faktisk en utrolig driftig kvinne..gjennomført på alle måter.er mange som ikke ser hvilket utroooolig talent hun er! For meg er hun uten tvil et verdig stilikon uansett figur hun enn måtte ha..

  7. Skrevet av: Aurora
    27/04/2010 09:54

    Hvor i Oslo får man kjøpt VB-bukser? Og spesielt den rosa-lilla i midten – er den å få tak i?!?!

  8. Skrevet av: Jeans
    04/05/2010 14:48

    Hvor får man kjøpt buksene av Vicoria Beckham? De hun f.eks. har designet her..??

  9. 08/05/2010 06:58

    Kjempe fine!!!