Mer Spellemann

spellemannvg

Har fått flere henvendelser om hva jeg synes om resten av antrekkene på Spellemann. I dagens VG kan dere lese mine tanker rundt festens dronning Bertine Zetlitz, Maya Vik, Maria Haukaas Storeng (endelig en vakker kjole som fremhever hennes flotte fasong), Janne Formoe og flere, om dere ikke allerede har fått en overdose av antrekkene.

Nå skal jeg snart stikke en tur på trening, øynene mine går i sikksakk etter kun 3 timers søvn i natt.. Men det var definitivt verdt det!

Skrevet av

Silje


Tags: , ,

AnnonseFå gode tilbud på mail fra let’s deal!

Kommentarer

4 kommentarer til “Mer Spellemann”

  1. Skrevet av: kamilla
    08/03/2010 14:31

    På forsiden av min mote er det en link til høyre, lenger ned, som heter “do it yourself” Lag din egen partytopp. Denne får jeg hele tiden beskjed om at det er error på. Vet ikke hvor jeg ellers skal henvende meg på denne siden enn deg, så håper jeg du kan få videreformidlet dette til ansvarlig… :-P

  2. Skrevet av: silje
    08/03/2010 15:07

    Hei Kamilla, da skal det være i orden. Hvis ikke, finner du saken her. Hilsen Silje

  3. Skrevet av: Monica
    08/03/2010 21:21

    Hei – helt enig i at Maria Haukaas Storeng hadde en flott kjole under årets Spellemann – vet du hvor hun har kjøpt den? :-)

  4. Skrevet av: Ida
    09/03/2010 01:15

    Åh, nei! Jeg fikk ikke kjøpt VG i dag! :-( Og jeg som hadde gledet meg så til å høre dine dommer og vurderinger om Spellmanns-antrekkene! Jeg synes, etter hva jeg har sett til nå, at du var kveldens vinner på klesfronten, jf. kommentar til tidligere blogginnlegg! Du var utrolig flott og stilig, Silje! :-)