Blondie


Kjente det var på tide med en liten vårforandring, så da ble det en enda lysere manke. Har vært platina tidligere, men følte det var å dra det litt langt, selv om det er en av vårens store trender. Kjenner jeg har skikkelig vårfornemmelse i kroppen og gleder meg til vi kan legge vekk alle de tunge vinterjakkene. I dag har jeg vært på farten i dette antrekket.
Antrekk: Tunika fra H&M, tights fra TopShop, kardigan fra Forever21, boots fra Whyred, smykker fra Glitter, vintage Chanel-veske og solbriller fra Miu Miu.
Foto: Gunhild
Tags: Dagens outfit, Mote, Shopping



her var det ikke mye forskjell gitt….
så fin tights!
lysere manke – ser jo ut som det er mørkere i forhold til bildene dine på banneren.
Men det mest manipulerte bilde jeg har sett i dag er Bettan som gjør reklame med Evelle.
makan til bildemanipulering – så her virker det ialle fall som du er deg selv.
Fine tights da:-)
jeg kom å tenke på- hvordan kommer det seg at minmote ikke er med i papiravisen? er det planer på det senere? eller skal det väre selvstendig på nett? ha en fin fredaG!
Jeg ble så inspirert av vårantrekket at jeg kjøpte en lang cardie! Toppen, grå skinnyjeans og boots hadde jeg fra før. Jeg ser riktignok ikke like kul (eller slank) ut som Silje, men det var morro å få litt vår inn i garderoben