Jakten på nye Acne-boots

I går var jeg innom begge Acne-butikkene på jakt etter nye Pistols boots på salg i grått eller blått. Dessverre var jeg for sent ute, alle modellene i min størrelse var utsolgt. Men er du på jakt etter et par nye støvletter, hadde jeg sjekket ut salget for de har en del andre superfine modeller igjen i bla grått og brunt. De hadde også semskede svarte Pistols igjen da jeg var der i går. Acne-salget er knall, 40 % gir bra rabatt på klassiske og edgy plagg som er en god investering.
Men jeg gir ikke opp min jakt helt ennå. Noen som har et par grå eller blå Pistols i størrelse 39 som har lyst til å selge de??
Tags: Mote, Nettbutikker, Shopping, Trender, Vinteren 2009



Hei Silje, jeg ønsker meg også pistols, har du tenkt eller pleid å kjøpe sko over nett, eller tenkte du å kjøpe på Acne butikken i Oslo, er det salg der også?
Hei Maria, Var i begge Acne-butikkene i Oslo går. De hadde noen par pistols igjen i semsket skinn og et par i den dueblå fargen på salg. Om du er heldig, så har de igjen et par i din størrelse. Lykke til!
Hei,
jeg har et par i str 40, knapt brukt, om du er interessert. Blå—veldig fine:-)
Bor i Oslo.
Anne M
Jeg trodde det bare var Acne butikken i hegdehaugsveien…hvilken andre Acnebutikker ligger i oslo?
Hei Silje! Jeg spurte deg tidligere om jeg burde “satse” på et par pistols, og det mente du var lurt. Det har gått litt tregt, men på lørdag fant jeg et par på salg!!! siste par i butikken, og kun min størrelse ! Jippi! skal prøve å få hentet dem hos skomakeren idag. Kan være greit med str 36 noen ganger
Hei! Hvor kan man få kjøpt Acne-jeans i Oslo?? Jeg vet at det ligger en Acne-store i Bogstadveien, men hvilke andre steder kan man få tak i Acne-jeans, og er det to Acne-stores i Oslo? Håper på svar. Har så lyst på en Acne-jeans!
Klem, Ida.
Jeg kjøpte svarte på full pris og brune 50% av, Hurra. De er virkelig store i størrelsen….
Min mor kjøpte de grå på 30% i Bergen.
Hei Ida, Det er også en Acne-butikk i Hegdehaugsveien, Freudian Kicks og Steen&Strøm har også Acne-jeans. Hilsen Silje
Hei Elise, De har fått en ny Acne-Store som ligger i underhaugsveien (bogstadveien) ved Pasta Basta. Hilsen Silje
Takk for info, Silje!
Skal ta meg en tur dit. Hilsen Ida.
Jeg har akkurat kjøpt meg svarte Pistols til 50% på Triaden på Lørenskog! Enzo butikken der har 50% på det meste av dameklær og alt av herreklær, også Acne jeans som noen over ville ha
har så lyst på de pistols skoene, men det er så dumt at ingen her jeg bor skjønner at sånt er kutl, wedges er liksom det kuleste jeg vet, uten om pistolskoene av sko, men jeg kan jo ikke gå med noe sånt her.. Gleder meg til jeg blir gammel nok til å gå med hva jeg vil! Er trossalt bare fjorten og et halvt!