Ukens kupp: Veskekroken

veskekrok

Veskekroken fra Bag-Butler er denne ukens kupp. For en praktisk oppfinnelse, selv setter jeg alltid vesken min på stolen ved siden av eller på fanget når jeg er ute. Aldri på et skittent gulv. Veskekroken finnes i mange forskjellige farger og er en kul liten sak du får plass til å vesken. Den er en god investering for de som synes det er et ork å passe på vesken som henger på stolen bak eller ikke vil sette fra seg fine vesker på gulvet når man er på restaurant eller cafè. (Foto: bag-butler.com)

Skrevet av

Silje


Tags: , , ,

Kommentarer

6 kommentarer til “Ukens kupp: Veskekroken”

  1. Skrevet av: Anders
    01/11/2009 13:59

    Praktisk ,lekker og original som årets julegave til våre kvinnelige venner og venninner

  2. Skrevet av: Vibeke
    01/11/2009 14:38

    Oj, den var dyr. Man finner betraktelig billigere og mer elegante veskeholdere på ebay til under 50-lappen (inkludert shipping).

  3. Skrevet av: nora
    01/11/2009 20:12

    enig, den kroken var altfor dyr, finnes laaaangt billigere og penere veskekroker på ebay. Bare skriv inn søkeordet “bag hook” på ebay

  4. Skrevet av: Camilla
    01/11/2009 22:22

    Syns ikke den var noe dyr i forhold til prisen på veskene jeg har.
    Har aldri visst at det fantes slike, den var jo kjempe smart :)

  5. Skrevet av: Helene
    01/11/2009 23:12

    denne er kjempepraktisk og sitter godt fast i bordet! Jeg er veldig fornøyd med den!

  6. Skrevet av: Ingunn
    02/11/2009 22:17

    Finnes også noen fine på ruth66.no