
NATURLIG VAKKER: NRKs sportsanker Anne Rimmen elsker lippgloss og kokosprodukter. (Foto: Anne Liv Ekroll, NRK)
Favorittprodukter sminke
-Dermalogica Sheer Tint Moisture er an av favorittene mine, sier Anne Rimmen til minMote. Dette er en lett farget dagkrem, som gir en litt jevn farge til huden, uten at man føler seg sminket.
- YSL Long-lasting Eye Pencil er en eyeliner som faktisk holder det den lover, nemlig at den er long-lasting. I tillegg er den også bra på våtkanten.
- Jeg kan ikke leve uten rouge! Elsker en dæsj med rouge i ”eplekinnene”. Da føler jeg meg med en gang litt freshere, sier Rimmen.

SMINKEFAVORITTER: YSL Eye Pencil, Dermalogica Sheer Tint Moisture og rouge fra Lancôme.

HUD OG HÅR: Guerlain Terrecotta selvbruner, kokos body butter fra The Body Shop og shampo fra Lifetex. (Foto: Produsentene)

NORGES VAKRESTE: Anne synes Mona Grudt er Norges vakreste og hun kommer alltid tilbake til Escadas Sentiment. (Foto: VG, Kristian Helgesen/Scanpix)
Hvem er ditt skjønnhetsikon?
- I Norge syns jeg fortsatt Mona Grudt er den vakreste. Hun er naturlig vakker, og ser bare ut til å bli flottere og flottere for hvert år som går, smiler Rimmen.
- Utenfor Norges grenser har jeg alltid ment at Charlize Theron og Halle Berry er utrolig nydelige.
Hvilke sminkeprodukter har du alltid med i vesken?
- Lipglosser! Masse lipglosser i forskjellige nyanser. Estée Lauder har mange fine farger, sier den vakre sportsankeren til minMote.
Hva er ditt beste skjønnhetstips?
- Sørg for å få nok søvn! Og smil!
Sjekk ut de beste sminkebutikkene på nett.
Tags: kjendis, Shopping, Skjønnhetstips
Hehe. Litt ironisk at artikkelforfatteren, Silje, er minst like pen som “skjønnhetseksperten” Anne..
Ja, Silje er veldig pen
Ingen som sier at Anne er en “skjønnhetsekspert”. Hun har bare blitt intervjuet på området. Og jeg selv ser ikke ironien i påstanden om at Silje er like pen som Anne. Anne er en regelrett skjønnhet
Anne is, without doubt, one of the most naturally beautiful women in Scandinavia, drop dead gorgeous!
)
I have never been interested in sport untill just recently
[...] Les mer påminMote.no: Anne Rimmens skjønnhetsfavoritter [...]
[...] Les mer på minMote.no: Anne Rimmens skjønnhetsfavoritter FAVORITTER: Dagkrem og øyekrem fra Dermalogica og ansiktsolje fra Ole Henriksen. [...]
[...] Hvordan holder Anne Rimmen seg så vakker? Dette finner du i sminkepungen Anne Rimmen [...]
Utenfor Norges grenser har jeg alltid ment at Aria Giovanni er utrolig nydelig. Dermalogica og Estée Lauder er nok faste ingredienser der ville jeg tro.