Gjør det selv

Bilde 722

Antrekk: Skinnjakke Voice Of Europe, jeans Vero Moda, genser H&M, solbriller Gina Tricot, boots INC og Levis jeansvest.

Do It Yourself.

Jeg elsker det amerikanske utrykket DIY, Do It Yourself. En favoritt blant kreative jenter verden over. Den gamle Levisjakken min fikk nytt liv med et par sakseklipp. Jeg har egentlig aldri likt formen på den gamle jakken og den har hengt i skapet de siste årene uten å bli brukt. Så det stod mellom å bleke den eller gå løs med saksen. Da jeg så en annen blogger med en jeansvest over en tynn jakke, var jeg solgt. Nå skal den “nye” jeansvesten brukes flittig over skinnjakken, kardigans og t-skjorter. Av og til er det helt gratis å shoppe i sitt eget klesskap og det er en herlig følelse. Kanskje har du et plagg som blir som ny med en omgang med saksen eller symaskinen? Det er verdt er forsøk.

Jeg var også en tur innom et loppemarked i helgen og fikk meg et dødslekkert bredt gull/svart belte og et hvitt miniskjørt for 15 kroner. I tillegg fikk jeg tak i to krystallskåler som jeg skal bruke til oppevare noen av smykkene mine i. En bra helg!

Les også: Gjør et kupp på loppemarked

Skrevet av

Silje


Tags: , , , , ,

AnnonseFå gode tilbud på mail fra let’s deal!

Kommentarer

5 kommentarer til “Gjør det selv”

  1. Skrevet av: Mie
    27/04/2009 10:45

    Stilig antrekk! ;) Er også blitt veldig glad i DIY. Det skal liksom ikke så mye til før man har et helt nytt plagg. Genialt ;)

  2. Skrevet av: ediot
    27/04/2009 22:11

    kan ikke se bildet. vil gjerne..
    ha en fin uke!

  3. Skrevet av: Mariona
    28/04/2009 06:47

    PERFECT denim look combined with a total black !!!!!!!!

  4. Skrevet av: Nina
    29/04/2009 09:02

    Hei
    Leser bloggen din hver dag, og syns den er kjempebra, mange gode tips etc!!!
    Men denne jeansvesten var jo kjempeharry!

  5. Skrevet av: sharon rose
    03/05/2009 14:04

    Hi Silje-looking fabulous my dear, a great diy job!